čtvrtek 13.5.2021 Svátek má: Servác.

Motopárty ve výběžku

nahled

 

Tak nám rok utekl jako voda a pomalu se nám blíží v pořadí druhá Motopárty ve výběžku.

 

Díky zkušenostem nasbíraných na minulém ročníku všichni doufáme, že bude letošní Motopárty ještě povedenější než ta loňská, na kterou máme vesměs jen pozitivní reakce. Velkým lákadlem na letošní akci jsou hudební skupiny Krleš a Krucipüsk, zároveň také Rammstein revival, který loni sklidil velký potlesk díky skvělému provedení a propracovanému pyrotechnickému doprovodu.

 

Stejně jako minulý rok se bude i druhá Motopárty konat v kempu Valdek mezi městy Rumburk a Šluknov. Akce se koná v sobotu 28. 6. 2008, kdy se předběžně počítá se začátkem programu zhruba v jedenáct hodin. Samozřejmě však můžete dorazit i dříve, tj. klidně už v pátek. 


Pořadatelé připravují i na tuto Motopárty velice zajímavé a hodnotné ceny, ze kterých vyzvednu například čtyřkolku, antiradar, skůtr 125ccm, krbová kamna, .... Ceny budete moci získat za slosovatelné vstupenky nebo pokud se zapojíte do některé ze soutěží.

 

Letos opět proběhne, loni velice úspěšná, soutěž o chycení kapra v požární nádrži holýma rukama, páka, miss mokré tričko, zábavná soutěž Shoď ho, přetahování lanem, soutěž o nejpomalejší jízdu a mnoho dalších. Připravujeme pro Vás i kaskadérské vystoupení na motorce, módní přehlídku a po desáté hodině i trochu té erotiky...

 

Doufáme, že i na letošní motopárty dorazíte v hojném počtu.

Těšíme se na Vás a vynasnažíme se, aby jste byli opět co nejvíce spokojeni.

 

Nezapomeňte !!

Termín konání je sobota 28.6.2008.

Místo konání je kemp Valdek (na cestě mezi Rumburkem a Šluknovem).

 

Podrobnější informace najdete na www.motopartyvevybezku.cz.

 

Tolštejnský kraj, právo na libovolnou změnu vyhrazeno, v1.71L, webmaster: info@tolstejnsky-kraj.cz, powered on bubileg cms

jméno: heslo:
Přihlášených uživatelů: 0.