čtvrtek 13.5.2021 Svátek má: Servác.

Libuše Horáčková

 

Naše knihkupectví si dovoluje Vám nabídnout široký výběr děl pro děti i dospělé v těchto oblastech:
Beletrie (próza a poezie); Knihy pro děti a mládež; Literatura faktu, historie; Odborná literatura (přírodní vědy, technika, medicína, odborné encyklopedie); Hudba, film, divadlo (včetně monografií); Umění (výtvarné umění, fotografie, monografie, architektura a kalendáře); Duchovní literatura (východní filozofie, astrologie, alternativní medicína); Náboženství a teologie; Ekonomie a daňové příručky; Mapy,atlasy, turistické průvodce; Literatura pro volný čas (hobby, sport, kuchařky, populárně naučné příručky); Školství a pedagogika (učebnice, jazykové příručky, slovníky, skripta); Cizojazyčná literatura.

 

Dále Vám nabízíme prodej originálních DVD a CD na základě Vaší objednávky
Navštivte naši prodejnu a zkuste si vybrat z bohaté nabídky.

 

V roce 2002 jsme také založili nakladatelství a vydavatelství s cílem vydávat kvalitní historickou literaturu ve vztahu k našemu regionu a to jak v českém, tak i v německém jazyce. Dále každý rok vydáváme kalendáře, kde se snažíme na historických pohlednicích ukázat krásu našeho kraje.
Produkci nakladatelství můžete zakoupit v našem knihkupectví nebo obdržet na dobírku na základě Vaší písemné objednávky.

 

Knihkupectví a nakladatelství
Libuše Horáčková
Prostějovská 2189
40747 Varnsdorf
tel.: 412 371 759, 607 904 519
www.knihyhl.com

 

Fotogalerie

Prodejna Varnsdorf
Prodejna Varnsdorf

Tolštejnský kraj, právo na libovolnou změnu vyhrazeno, v1.71L, webmaster: info@tolstejnsky-kraj.cz, powered on bubileg cms

jméno: heslo:
Přihlášených uživatelů: 0.